Hakkımızda

“2007 yılında kurulan Nar Yatırım A.Ş. gayrimenkul yatırımları ve işletmesi alanlarında faaliyetler yürütmektedir. Nar Yatırım A.Ş. yatırımını yaptığı gayrimenkul projelerinin içinde bulunduğu bölgenin ayrılmaz bir parçası olmaya ve o bölgenin gelişim göstermesine katkı sağlamaya özen göstermektedir. İstanbul’un tarihi yarımadasında Galata Bölgesi başta olmak üzere portföydeki yatırımlar buna son derece güzel bir örnek teşkil etmektedir. Nar Yatırım A.Ş.’nin yatırımları arasında; şehir otelleri, rezidans işletmeleri, alışveriş ve yaşam merkezleri, ofis ve stüdyo projeleri bulunmaktadır. Nar Yatırım A.Ş. portföyündeki projelerini gayrimenkul yatırım ortaklığı bünyesinde sürdürmek için gerekli çalışmaları başlatmıştır.”

Misyon & Vizyon

Misyon; Nar Yatırım, hedeflerine ulaşma doğrultusunda; çevreyi destekleyerek, güçlü stratejik ortaklıklar kurarak ve kaynaklarını etkin biçimde kullanarak, kent dokusuna ve tarihine saygı gösteren anıt yapıların geliştirilmesini ve kente kazandırılmasını misyon edinmiştir.

Vizyon; Bir gayrimenkul geliştirme ve yönetim şirketi olan Nar Yatırım, gerçekleştirmekte olduğu ofis, otel, alışveriş merkezi, rezidans vb. projelerle çeşitlendirdiği portföyünü istikrarla büyütmeyi ve yatırımlarını sürdürülebilir politikalar çerçevesinde özveriyle yönetmeyi hedefler.